[Ogłoszenie nieaktualne] Bibliotekarz w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Piasecznie

Dodane: 2015-02-27 10:53:44

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko bibliotekarza.

Zakres obowiązków:
- komputeryzacja księgozbioru w systemie MAK+
- praca z czytelnikiem
- współtworzenie bibliografii regionalnej
- działalność kulturalno-edukacyjna

Tryb pracy: ¾ etatu, umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Data zatrudnienia: 2014-04-01

Proponowane wynagrodzenie: 2400 brutto

Wykształcenie: wykształcenie wyższe bibliotekarskie lub wyższe humanistyczne +równoważne bibliotekarskie

Dodatkowe wymagania:
- znajomość formatu MARC21
- znajomość haseł przedmiotowych i UKD
- znajomość dowolnego programu bibliotecznego
- dobra znajomość obsługi komputera

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje bibliotekarskie

Adres kontaktowy:
mail: dyrektor@pbp-piaseczno.eu
adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 12, 05-500 Piaseczno

Uwagi: dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 756 79 11. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie ważne do: 2015-03-17