Broszura informacyjna

Data dodania: 27.01.2012

Polecamy broszurę edukacyjną zawierającą kilkanaście scenariuszy lekcji i przykładowe testy z zakresu tematycznego pierwszej edycji Olimpiady Medialnej.

Przed rozpoczęciem pierwszej edycji Olimpiady pragniemy przedstawić Państwu zestaw scenariuszy zajęć, które pomogą przygotować Państwa uczniów do wzięcia udziału w Olimpiadzie Medialnej. Prezentujemy również testy w formie, z jaką uczniowie będą mogli się spotkać podczas pierwszego i drugiego etapu Olimpiady, co niewątpliwie pomoże im lepiej się przygotować.

Jak pisze autor opracowania dr Piotr Drzewiecki: "dobrze, jeśli przygotowania do Olimpiady Medialnej będą miały charakter pasji i fascynacji, a nie bezmyślnego przyswajania wiedzy czy kopiowania i wklejania gotowych myśli, przez kogoś już wyrażonych". Mamy nadzieję, że polecana broszura pomoże w realizacji tych zamierzeń.

Nie sposób przedstawić Państwu w tej formie wszystkie dostępne materiały i propozycje zajęć, stąd wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze. Zachęcamy do zaglądania na strony naszego serwisu - do tzw. boxu edukacyjnego, gdzie znajdą Państwo więcej materiałów i informacji, wciąż wzbogacanych o kolejne, a w przeznaczonym specjalnie dla Państwa Pokoju nauczycielskim jeszcze więcej inspiracji dydaktycznych i scenariuszy zajęć.

Pełną wersję broszury można pobrać na dysk komputera:

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP