Biuro ZG SBP

Al. Niepodległości 213
02-086 Warszawa
email: biuro@sbp.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
8.00-15.00

Dyrekcja

Aldona Zawałkiewicz
dyrektor Biura ZG SBP
tel. 22 608-28-24
600 077 567
email: a.zawalkiewicz@sbp.pl

Sekretariat:
Małgorzata Dargiel-Kowalska
tel. 733 242 337
email: m.dargiel-kowalska@sbp.pl

 

Sprzedaż

Beata Pudełko
specjalista ds. sprzedaży
tel. 22 608-28-26
email: sprzedaz@sbp.pl

Jadwiga Barszczewska
specjalista ds. kolportażu

 

Księgowość

Mariusz Próchnicki
główny księgowy
tel. 733 828 337
email: m.prochnicki@sbp.pl, finanse@sbp.pl

 

Redakcja portalu SBP.pl

Joanna Filimonow
redaktor naczelna portalu sbp.pl
tel.733 191 337
email: j.filimonow@sbp.pl, redakcja.portal@sbp.pl

Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne SBP

ul. Konopczyńskiego 5/7
00-335 Warszawa
tel./fax 22 827-52-96
email: wydawnictwo@sbp.pl

Marta Lach
z-ca dyrektora Biura ZG SBP ds. wydawnictw
tel. 22 827-08-47
email: m.lach@sbp.pl

Sylwia Nowak
sekretarz Wydawnictwa
email: s.nowak@sbp.pl
tel. 22 827-52-96

Elżbieta Matusiak
redaktor techniczna
tel. 22 827-52-96
email: e.matusiak@sbp.pl

 

 

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP