Biuro ZG SBP

Al. Niepodległości 213
02-086 Warszawa
email: biuro@sbp.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
8.00-15.30

Dyrekcja

Anna Grzecznowska
dyrektor Biura ZG SBP
tel. 22 608-28-24
tel.kom. 600 077 567
email: a.grzecznowska@sbp.pl

Sekretariat:
Małgorzata Dargiel-Kowalska
22 608-28-27
email: m.dargiel-kowalska@sbp.pl

 

Sprzedaż

tel. 22 608-28-26
email: sprzedaz@sbp.pl

Joanna Janczak
specjalista ds. sprzedaży

Beata Pudełko
specjalista ds. sprzedaży
email: b.pudelko@sbp.pl

Jadwiga Barszczewska
specjalista ds. kolportażu

 

Księgowość

22 608-28-23
email: finanse@sbp.pl

Mariusz Próchnicki
główny księgowy
email: m.prochnicki@sbp.pl

Małgorzata Hołodowicz
księgowość i HR
email: m.holodowicz@sbp.pl 

 

Redakcja portalu SBP.pl

tel. 22 608-28-25,
email: redakcja.portal@sbp.pl

Joanna Filimonow
redaktor naczelna
email: j.filimonow@sbp.pl

Magdalena Śmiech
webmaster
email: m.smiech@sbp.pl

Wydawnictwo SBP

ul. Konopczyńskiego 5/7
00-335 Warszawa
tel./fax 22 827-52-96
email: wydawnictwo@sbp.pl

Marta Lach
dyrektor Wydawnictwa SBP
tel. 22 827-08-47
email: m.lach@sbp.pl

Elżbieta Matusiak
redaktor techniczna
tel. 22 827-52-96

 

 

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP