Biuro ZG SBP

Al. Niepodległości 213
02-086 Warszawa
email: biuro@sbp.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 8.00-15.30

Dyrekcja:
Anna Grzecznowska
dyrektor Biura ZG SBP
tel. 22 825-83-74, 22 608-28-24
email: a.grzecznowska@sbp.pl

Sekretariat:
Małgorzata Dargiel-Kowalska
22 608-28-27
email: m.dargiel-kowalska@sbp.pl

Sprzedaż:
tel. 22 825-50-24, 22 608-28-26
email: sprzedaz@sbp.pl

Joanna Janczak
specjalista ds. sprzedaży

Jadwiga Barszczewska
specjalista ds. kolportażu

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku 8.00-15.30

Księgowość:
22 608-28-23
email: finanse@sbp.pl

Małgorzata Hołodowicz
główna księgowa

Mariusz Próchnicki
księgowy

 

Redakcja portalu sbp.pl
tel. 22 608-28-25,
email: redakcja.portal@sbp.pl

Rafał Sobolewski
redaktor webmaster
email: r.sobolewski@sbp.pl

Łukasz Stochniał
redaktor / ABI
email: l.stochnial@sbp.pl


Wydawnictwo SBP

ul. Konopczyńskiego 5/7
00-335 Warszawa
tel./fax 22 827-52-96
email: wydawnictwo@sbp.pl

Marta Lach
dyrektor Wydawnictwa SBP
tel. 22 827-08-47
email: m.lach@sbp.pl

Beata Pudełko
sekretarz wydawnictwa
tel. 22 827-52-96
email: b.pudelko@sbp.pl

Elżbieta Matusiak
redaktor techniczna
tel. 22 827-52-96

Janusz Nowicki
konsultant

 

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partnerzy
Partnerzy: Partnerzy zagraniczni: