Saga Zakryte lustra Ewy Cielesz zyskała liczne grono wiernych czytelników, a już 24 kwietnia ukaże się jej 3 tom pt. "Proch i Kamień".

Silne kobiety, wielkie emocje, historyczne tło i codzienność ziemiańskiej rodziny – skromny dworek w Przylipiu jest świadkiem życia mieszkańców, ich zwyczajów, porywów serca, nadziei i rozczarowań. Tom 3: W latach czterdziestych XIX wieku w odpowiedzi na represje po powstaniu listopadowym narasta bunt i ruchy niepodległościowe. W tych niespokojnych czasach dorastająca Zosia Stalicka przeżywa pierwsze porywy serca. Na zaproszenie kuzynki odwiedza Warszawę, niestety nieszczęśliwy splot wypadków zmusza ją do powrotu. W domu czeka ją wstrząsająca niespodzianka... Życie Zosi potoczy się teraz zaskakującym torem.

Autorka planuje kontynuację tej serii.

Ewa Cielesz to pisarka, reżyserka i instruktorka teatralna. Pisze scenariusze, opowiadania, wiersze dla dzieci i dorosłych. Autorka bestsellerowej trylogii Córka cieni i Pochyłe niebo oraz poczytnych powieści: Słońce umiera i tańczy, Szepty stepowe, Niskie drzewa, Wiedźmy, Tango.


Serdecznie zapraszamy biblioteki do zapytań w sprawie spotkań autorskich z Ewą Cielesz i egzemplarzy książki w dobrej cenie!

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


[ artykuł sponsorowany ]