Zachęcamy do wzięcia udziału w niezwykle istotnym wydarzeniu online, które odbędzie się w czwartek, 22 lutego 2024 roku o godzinie 11:00.

Instytut Książki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie poświęcone tematyce "Infrastruktury bibliotek 2021-2025". Jest to doskonała okazja do zdobycia cennych wskazówek, porad oraz przypomnienia zasad związanych z realizacją zadań w ramach tego programu.

Spotkanie będzie skierowane zwłaszcza do nowych beneficjentów, a w jego ramach będziemy mieć okazję wysłuchać prelekcji i prezentacji ekspertów z różnych dziedzin. Tematyka obejmować będzie m.in. inwestorstwo zastępcze, współpracę z organizatorami oraz zasady regulaminowe.

Wyjątkowi goście, w tym Anna Zagórska z Instytutu Książki oraz przedstawiciele bibliotek i urzędów gmin, podzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą na temat modeli działania, partnerstwa w infrastrukturze bibliotek oraz współpracy przy inwestycjach.

Po każdym wystąpieniu będzie możliwość zadawania pytań, co stanowi znakomitą okazję do pogłębienia tematu oraz rozwiązania ewentualnych wątpliwości.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, dlatego konieczne jest zgłoszenie swojego udziału poprzez wysłanie informacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szczegóły na stronie Instytutu Książki