Publikacja Prezentacje multimedialne w wystąpieniach naukowych pod redakcją naukową Marioli Antczak to nowość Wydawnictwa Naukowego i Edukacyjnego SBP.

Publikacja została wydana w serii NAUKA – DYDAKTYKA – PRAKTYKA

W dzisiejszych czasach najlepszy dorobek naukowy nie zostanie dostrzeżony i doceniony jeżeli nie będzie atrakcyjnie podany.

Niniejsza książka jest skierowana przede wszystkim do środowiska naukowego ale również dla wszystkich osób, które na co dzień występują publicznie. Zawiera konkretne informacje na temat przygotowywania i przedstawiania prezentacji naukowych.

Można w niej znaleźć nie tylko teoretyczne rozważania na temat różnego rodzaju konferencji i wydarzeń w środowisku naukowym, ale też propozycje konkretnych narzędzi niezbędnych do wykorzystania w trakcie przygotowań do wystąpień publicznych.

Publikacja stanowi niezbędnik dla młodych naukowców, stawiających pierwsze kroki w świecie wystąpień publicznych i prezentujących swój naukowy dorobek.

Jej uniwersalny charakter sprawia, że jest ona idealną lekturą dla wszystkich, chcących uatrakcyjnić prezentację swojej pracy, bez względu na jej charakter.

Zapraszamy do lektury:

Prezentacje multimedialne w wystąpieniach naukowych

Redakcja: Mariola Antczak
Tytuł: Prezentacje multimedialne w wystąpieniach naukowych
Rok wydania: 2023
Cena: 44 zł

ZOBACZ KSIĄŻKĘ